Niebieska Trasa zespołu WILKI!

Posted on Posted in Bez kategorii

Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_where() expected to be a reference, value given in /home/agencja1/domains/agencjaperspektywy.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_groupby() expected to be a reference, value given in /home/agencja1/domains/agencjaperspektywy.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query_fields() expected to be a reference, value given in /home/agencja1/domains/agencjaperspektywy.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Warning: Parameter 2 to M_DataMapper::set_custom_wp_query() expected to be a reference, value given in /home/agencja1/domains/agencjaperspektywy.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286

Zespół Wilki wraca do korzeni! Agencja Perspektywy zaprasza na Niebieską Trasę, na której usłyszymy wszystkie utwory z pierwszej, debiutanckiej płyty zespołu! Mamy zaszczyt być organizatorem wszystkich koncertów na trasie.

Już w styczniu w czeka na was piękna i sentymentalna podróż do początku lat 90-tych. Zespół postanowił przypomnieć swoim słuchaczom nagrania z kultowej płyty “Wilki”, która odcisnęła trwałe piętno na polskiej muzyce rockowej i okazała się bestsellerem, sprzedając ponad 220 tysięcy egzemplarzy. Grupa podczas ogólnopolskiego tour odwiedzi sześć miast, w których zagra wszystkie utwory z pierwszej płyty, w tym takie perełki jak „Son of The Blue Sky”, „Aborygen”, „Beniamin” czy „Eli Lama Sabachtani”. W drugiej części koncertów usłyszymy również kilka najważniejszych utworów z późniejszych etapów działalności zespołu. Dołącz do Niebieskiej Trasy i weź udział w muzycznej uczcie zaprawionej najpiękniejszymi balladami polskiego rocka. Do zobaczenia na szlaku!

WILKI – NIEBIESKA TRASA 2020

 11.01.2020 – Toruń –  Klub Od Nowa

12.01.2020 – Gdańsk – Stary Maneż

17.01.2020 – Kraków – Klub Studio

18.01.2020 – Wrocław – Klub A2

24.01.2020 – Poznań – Klub B17

25.01.2020 – Warszawa – Klub Progresja

Był rok 1992 i wszyscy w Polsce śpiewali piosenki z debiutanckiej płyty WILKI: „Son of The Blue Sky”, „Aborygen” lub „Eli Lama Sabachtani”. Album natychmiast okazał się bestsellerem i osiągnął status Platinum, a wideoclip “Son Of The Blue Sky” jako jeden z pierwszych polskich utworów znalazł się na antenie światowego MTV, był również najczęściej wybieranym przebojem roku przez różne rozgłośnie radiowe i czasopisma muzyczne. Odnosząc ogromny sukces, zespół wyruszył w trasę koncertową, która trwała prawie trzy lata bez przerwy. Tak intensywny rockandrollowy tryb życia i zmęczenie spowodowane ostrym tempem, jakie narzucili sobie muzycy, wpłynęło na decyzję o zawieszeniu działalności zespołu, która trwała kilka lat.

W 2002 roku zespół powrócił z nowym albumem „4”, sprzedanym w 100 000 egzemplarzy i osiągnął kolejny sukces. Piosenki takie jak „Baska” czy „Urke” zdobyły szczyty list przebojów. Kolejne dwa albumy studyjne wydane przez zespół osiągnęły status Gold i obfitowały w liczne hity, jak „Bohema”, „Love Story”, „Słońce pokonał cień”, „Here I am”,czy  „Na zawsze i na wieczność”. W 2009 roku zespół został zaproszony do wzięcia udziału w występie MTV Unplugged, kultowej serii koncertów znanych na całym świecie. Było to wydarzenie kameralne i bardzo nastrojowe, odbyło się w gronie najwierniejszych fanów i przyjaciół. Koncert został przekształcony w album na żywo, skutkiem czego zespół zdobył kolejną złotą płytę.

W 2016 WILKI wydały swój ósmy album – „Przez dziewczyny”, promowany przez piosenkę o tym samym tytule. To najbardziej wesoły i rock’n’rollowy album w ich dyskografii. Pod względem klimatu album zbliża się do największych przebojów z płyty „4”. Niezaprzeczalny wpływ na twórczość albumu miało dołączenie do grupy nowego członka: syna frontmana, Beniamina Gawlińskiego, który gra na gitarze akustycznej oraz klawiszach. 

W 2017 roku WILKI świętowały 25-lecie wydania swojego debiutanckiego albumu, a 11 maja, dokładnie 26 lat po debiucie, ukazał się podwójny album „26/26”. Zawiera 25 największych przebojów i jedną nową piosenkę „Na krawędzi życia”, która promowała album.

W ubiegłym roku zespół udał się w akustyczną trasę po największych miastach w Polsce, której towarzyszyła Symfonia Gdańskiej Orkiestry. Występami w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi i Szczecinie WILKI zabrały swoich fanów w atmosferyczną podróż, która zawsze kończyła się żwawymi bisami i owacjami na stojąco. W maju stado wilków powitało nowego basistę, Emanuela Gawlińskiego.

Bilety:

Online na portalach Interticket.pl, Eventim, Biletomat, Ebilet oraz Going

https://www.interticket.pl/programseries/wilki-niebieska-trasa-21

https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/wilki/

https://www.eventim.pl/WILKI_NiebieskaTrasa 

https://www.biletomat.pl/bilety-na-koncerty-wilkow-603/

https://goingapp.pl/selection/2686/wilki-niebieska-trasa

Oraz w salonach sieci EMPIK i MEDIAMARKT na terenie całego kraju.

Organizator:

Agencja Perspektywy

www.agencjaperspektywy.pl

Kontakt: biuro@agencjaperspektywy.pl

Wilki – Niebieska Trasa – 2020

Zespół Wilki powraca do korzeni! ? Zapraszamy na "Niebieską Trasę", w czasie której grupa odwiedzi sześć miast. Artyści wykonają wszystkie utwory ze swojego debiutanckiego albumu "Wilki" z 1992 r. ✨ Na koncertach nie zabraknie również najważniejszych utworów z późniejszych płyt zespołu. Przed nami wyjątkowe i mistyczne koncerty! Dołącz do wilczej watahy!! ?11.01.2020 Wilki – Niebieska Trasa – Toruń – OD NOWA12.01.2020 Wilki – Niebieska Trasa – Gdańsk – Stary Maneż17.01.2020 Wilki – Niebieska Trasa – Kraków – Klub Studio18.01.2020 Wilki – Niebieska Trasa – Wrocław – A2 – Centrum Koncertowe24.01.2020 Wilki – Niebieska Trasa – Poznań – Klub Muzyczny B1725.01.2020 Wilki – Niebieska Trasa – Warszawa – ProgresjaBilety:➡ https://www.interticket.pl/programseries/wilki-niebieska-trasa-21➡ https://www.eventim.pl/WILKI_NiebieskaTrasa ➡ https://www.biletomat.pl/bilety-na-koncerty-wilkow-603/➡ https://goingapp.pl/selection/2686/wilki-niebieska-trasaoraz w salonach sieci Empik i Mediamarkt.Do zobaczenia!! ???

Opublikowany przez Agencja Perspektywy Niedziela, 20 października 2019